WestNews.com.ua

Франківськ бізнесовий: туризм, ІТ чи промисловість?

12.06.2019, 15:11  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Сьогодні в Університеті Короля Данила відбувся форум Open business space « Франківськ
бізнесовий: туризм, ІТ чи промисловість?», інформує West News.

OPEN BUSINESS SPACE TМ – це проект для власників бізнесу, відкритих до інновацій, які не бояться змін та викликів, «інтеграційний майданчик» для обміну ідеями та пошуку рішень, найважливішим результатом якого є розуміння, як діяти далі та на кого розраховувати в пошуках та втіленні ідей/проектів.

Основою зустрічі є формат OPEN SPACE TECHNOLOGY, який використовують IBM, NASA та розробники Вікіпедії, сотні інших комерційних та громадських організацій практично в усіх куточках світу. Він відрізняється від відомих всім тренінгів, семінарів, форумів та конференцій передовсім самоорганізацією та інтерактивним простором без регламенту і менторства. Цей формат передбачає формування програми самими учасниками на початку зустрічі, тому темою обговорень є питання, актуальні тут і зараз.

Захід організував Центр інформаційної підтримки бізнесу  Івано-Франківська, заснований на базі Клубу Ділових Людей Україна, за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи ЄС EU4Business.

«Університет Короля Данила завжди відкритий до співпраці та є хорошим інтеграційним майданчиком для обміну ідеями розвитку освіти, суспільства, бізнесу. Тому проведення такого формату заходів, як OPEN BUSINESS SPACE, сприяє втіленню і генерації нових ідей чи проектів», – наголосив ректор Університету Короля Данила Андрій Луцький.

 ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Івано-Франківщині замінили 16 членів окружних виборчих комісій

12.06.2019, 15:11  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X