WestNews.com.ua

Франківськ поповнився ще одним змістовним муралом. ФОТО

17.10.2020, 19:24  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

В Івано-Франківську на вулиці Шевченка на стіні поруч з простором Paragraph з’явився новий мурал. Проект втілили спільно ГО «Молодіжний центр Paragraph Прикарпатського національного університету», виконали настінний малюнок Юрій і Марта Пітчуки.

Торік Молодіжний центр Paragraph ПНУ у рамках міської програми «Бюджет участі» переміг із проектом облаштування культурно-мистецького простору «Апостроф» на вулиці Шевченка. За отримані кошти відновили стару занедбану сцену біля університету, яка є літнім майданчиком від Paragraph. Також переклали бруківку, встановили лавки, навели лад на території.

“В основі розпису розташована голова Давида – мармурової статуї роботи Мікеланджело часів Відродження. В середині голови зображений яскравий птах як символ великих ідей. У світовій культурі символіка чаплі використовується як охоронець домашнього вогнища, родових традицій і звичаїв. З іншого боку, чапля символізує прихід весни і змін в житті. На стінописі використане гасло “Think different” – думай інакше, знаменитий девіз фірми Apple, який змінив світ. Символічно, що мурал прикрасить будівлю університету. Адже саме молоді притаманні допитливість, бажання пізнавати нове, мислити нестандартно і неординарно. Сподіваюся, наш творчий задум знайде відгук у світосприйнятті студентської молоді, спонукатиме будувати сміливі креативні плани та наполегливо і творчо реалізовувати їх”, – написав на своїй сторінці митець.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: До Нацпереліку нематеріальної культурної спадщини увійде карпатське ліжникарство

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X