Франківська міська Асоціація учасників АТО отримала нового керівника

11.09.2019, 6:44  |  Автор:   Менів Андрій

10 вересня було обрано нового керівника міської Асоціації учасників АТО, інфопмує WestNews.

У зв’язку із станом здоров’я Ігор Синяк не міг виконувати обов`язки керівника структури.

Відповідно за поданням заступника було запропоновано обрати нового керівника міської Асоціації – Андрія Долика. Пропозиція була підтримана одноголосно.

«Отже, від сьогодні ГС «Івано-Франківську міську Асоціацію учасників АТО» очолюватиме Долик Андрій. Від імені правління та членів організації, щиро бажаємо Андрію мудрості, наполегливості, вміння відповідально і зважено приймати непрості рішення для розвитку ветеранського руху і нести з гордістю цю непросту управлінську нішу. А Ігору Васильовичу дякуємо за пророблену роботу і бажаємо швидкого одужання та міцного, козацького здоров’я!», – йдеться у дописі Василя Андріїва в мережі Facebook.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Після важкої хвороби помер учасник АТО Віктор Трачук. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X