Франківська міська асоціація учасників АТО працює над новим житловим проектом “Соціум”

Як вже повідмомляв WestNews, 12 жовтня у міській раді вручили ключі від чергових одно- та двокімнатних квартир івано-франківським бійцям АТО. Загалом, вісім франківських автовців отримали нове житло.

Після завершення урочистої частини очільник міської асоціації учасників АТО Василь Андріїв розповів, що зараз йде робота над новим проектом – житловим кооперативом “Соціум”, відтак він має сподівання, що вже за місяць будуть вручати ключі від нових квартир.

Він зазначив, що знайти ділянки під будівництво учасникам АТО в місті – проблемно, і звернувся до громадськості з проханням про розуміння. Адже на Сході відбувається тяжка і страшна ситуація, а суспільство не завжди ставиться з розумінням до учасників війни.

“Ми ніколи не переступимо закон. Всі ми люди, ми оступаємося, але наш кістяк – за законність і справедливість”, – наголосив Андріїв.

Крім того, Андріїв висловив вимогу публічного звіту за результатами розслідування нещодавньої стрілянини в місті. І наголосив, що учасники АТО тримають цю ситуацію на контролі.

“Адже всі ми хочемо жити в мирному місті”, – додав він.

15073418_896076720523559_4749099996238915149_n

Нагадаємо, проект «Житло воїнам АТО» існує з липня 2016 року. Його реалізовують за ініціативи бійців, які об’єдналися, щоб вирішувати житлові питання самотужки. Відповідно до цього проекту учасники АТО вже отримали десятки квартир для інвалідів 3-групи, багатодітних та малозабезпечених.

До слова, учора, 11 жовтня, у Франківську розпочалася програма безкоштовного лікування учасників АТО.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Суд у справі про побиття атовцем підлітка відклали на 10 листопада

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.