Франківська ОТГ збільшиться на два села, ще одне – в перспективі

24.01.2020, 12:13  |  Автор:   Хромей Зоряна

На позачерговій сесії Івано-Франківської міської ради, яка відбулася 24 січня, депутати прийняли рішення щодо добровільного приєднання ще двох населених пунктів до Івано-Франківської ОТГ. Мова йде про Братківецьку та Узинську сільські територіальні громади, інформує WestNews.

Це друге рішення. Після нього будуть подавати документи на висновок в Івано-Франківську ОДА. Окрім того, що одна громада – Тисменичанська, також виявила бажання приєднання до обласного центру.

Міський голова Руслан Марцінків зазначив, що це складний процес, але сьогодні можемо проголосувати за перше рішення і спробувати приєднати це село до міста. У той же час, війт села Тисменичани Сергій Баланюк наполягає на приєднанні. Він аргументує це тим, що більшість мешканців Тисменичан працює саме в Івано-Франківську і головне – тут більше перспектив для розвитку.

Нагадаємо, Івано-Франківську ОТГ було створено 9 жовтня цього року. Тоді обласний центр приєднав до себе 2 села – Черніїв та Підлужжя, ставши єдиною громадою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Депутати франківської міськради звернулися до ВР щодо розміру грошової застави на виборах

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X