WestNews.com.ua

Франківська Служба судової охорони шукає працівників

14.08.2020, 22:52  |  Автор:   Хромей Зоряна

У територіальному управлінні Служби судової охорони в Івано-Франківській області розпочався конкурс на зайняття двох вакантних посад.

Так, потрібен головний спеціаліст (прессекретар) та командир відділення третього взводу охорони першого підрозділу охорони.

“Якщо ви бажаєте приєднатись до нашої Служби, тоді ми чекаємо вас за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Національної Гвардії, 14А”, – йдеться у дописі на сторінці Територіального управління Служби судової охорони в Івано-Франківській області.

З умовами проведення та наказом про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад у територіальному управлінні Служби судової охорони в Івано-Франківській області можна ознайомитися за посиланням: https://sso.gov.ua/tu-sso-u-ivano-frankivskij-oblasti/.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:ТОП-10 актуальних вакансій на ринку праці Івано-Франківщини

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X