WestNews.com.ua

Франківські АТОвці висловили жорстку позицію щодо Мінських домовленостей

14.03.2020, 17:40  |  Автор:   Менів Андрій

13 березня країнська сторона у Мінську вперше офіційно визнала терористичні організації «ДНР» та «ЛНР» окремими і незалежними суб‘єктами перемовин.

На думку франківських АТОвців, відтепер, згідно підписаного протоколу, діалог буде вестися напряму між Україною і рівними їм «представниками окремих районів Донецької та Луганської областей». Тим самим українська влада виконала найголовнішу вимогу Російської Федерації і де-факто на весь світ затвердила кремлівську тезу про «внутрішній український конфлікт».

Російська Федерація перестає бути суб’єктом переговорів, як країна агрессор і переводиться у статус спостерігача, арбітра. Які наслідки цього рішення будуть здогадатись не важко!

Важливо наголосити, що рішення приймалося без обговорення з українським парламентом, як єдиним законодавчим органом нашої держави та без будь-якого громадського обговорення та діалогу з українцями!

У зв’язку із цими подіями була написана офіційна заява ГС Івано-Франківська Міська Асоціація учасників АТО до народних депутатів України:

1. Вимагаємо негайно ініціювати створення тимчасової слідчої комісії (ТСК) по розслідуванню здійснення акту державної зради офіційними представниками України.

Всі учасники і розробники цього документу мають бути заарештовані і притягнуті до відповідальності по ст. 111 Кримінального кодексу України («Державна зрада»).

2. Закликаємо депутатів в найкоротший термін скликати позачергову сесію Івано-Франківської міської та обласної ради і висловити свою чітку, державницьку позицію щодо даної ситуації, а всім проукраїнським силам об’єднатися проти капітуляції і бути готовими до супротиву!

“Ми ветерани війни трактуємо дії тристоронньої контактної групи в Мінську, як державну зраду! Ми нагадуємо керівництву України про долю її попередників, які посягали на життєві інтереси Українського народу та зневажали можливостями реалізації природного права на спротив узурпаторам. Ми готові без вагань в чергове стати на захист інтересів народу України! Залишаємо за собою право діяти і реагувати відповідно до ситуації. Осторонь не будемо! Маємо честь!”, – йдеться у заяві.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 10 вимог до влади: у Києві відбувається Марш добровольців. НАЖИВО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X