WestNews.com.ua

Франківські лікарі провели 200-ту операцію на відкритому серці. ФОТО

22.02.2020, 19:26  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

18 лютого у КНП «ЦМКЛ» ІФМР успішно проведена 200-та операція на відкритому серці, з часу першої операції у 2016 році.

Нею стала операція аортомамарокоронарного шунтування в умовах штучного кровообігу – 4 шунти, у пацієнта з багатосудинним ураженням коронарних артерій, після декількох інфарктів та зниженою фракцією викиду- 35% у 68-річному віці та ВМІ 32.

Пацієнт стабільний, почувається добре, уже забрані дренажі та почав вставати і ходити на другу добу після оперативного втручання. На контрольному ЕХО: ФВ лівого шлучока виросла до 45%. Дякую всім хто долучився до цього. Дякую всім хто долучився до цього: кардіохірургічну команду на чолі Сергей Руденко та Микола Леонідович Руденко, проф. Ростислав Мирославович Вітовський з НІССХ ім. М.Амосова, а також Володимир Двірник, Степан Гричинюк, котрі почали кардіохірургію в ЦМКЛ. Дякую всім медсестрам, кардіологам. Продовжуємо працювати та прогресуємо в сторону малоінвазивної кардіохірургії!, – дописує лікар Taras Gudzenko.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Протягом тижня на Прикарпатті на грип та ГРВІ захворіло понад 7 тисяч дітей

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X