Франківські патрульні зустрілися з студентами-юристами

24 листопада в конференц-залі юридичного інституту ПНУ імені Василя Стефаника відбувся круглий стіл на тему «Студенти-юристи в поміч патрульній поліції».

Зустріч організували Управління патрульної поліції в м. Івано-Франківську, громадська організація «Поступовий гурт франківців» та керівництво юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

В заході взяли участь студенти-першокурсники.  З ними зустрілися прес-секретар патрульної поліції Микола Гурак, поліцейський, який сьогодні несе службу, Юрій Говзан, а також патрульний, який  є випускником юридичного інституту – Юрій Іроденко. Вони розповіли студентам про свою роботу, поділилися досвідом. В свою чергу юні юристи ставили запитання, цікавилися подальшим розвитком патрульної поліції та думками патрульних щодо збільшення повноважень поліцейських.

Юрій Говзан під час бесіди акцентував увагу на дотриманні громадського порядку в місті, зазначивши:

«Не може бути хаосу – має бути порядок».

За словами організаторів, в університеті є студенти та випускники,  які на даний момент працюють  патрульними та багато тих, хто хотів би ними стати в майбутньому. Також запевняють, що такі зустрічі необхідно проводити, адже вони підвищують рівень довіри до поліції та показують, що поліцейські відкриті до спілкування. Як керівництво, так і студенти юридичного інституту зацікавлені в співпраці з Управлінням патрульної поліції в м. Івано-Франківську, договір про яку вже укладається.

Було багато запитань, але найбільше студентів цікавила можливість спільного патрулювання. Таке питання викликало позитивні емоції у патрульних. Вони навіть погодились на це, адже, кажуть, що під час нічних змін не можуть знайти свідків, які б фіксували складання протоколу. Проте, поліцейські в коректній формі відмовили студентам, пояснивши, що вони нестимуть відповідальність за життя та здоров’я юнацтва.

Загалом, діалог відбувся в невимушеній та дружній атмосфері.  Напам’ять про цю зустріч патрульні роздали студентам маленькі сувеніри з поліцейською символікою.

Читайте також:

Франківські патрульні припинили протиправні дії чоловіка щодо неповнолітніх

Франківські патрульні евакуювали автомобіль нетверезого водія, який заснув за кермом під час руху

У мікрорайоні Пасічна патрульні затримали 19-річного грабіжника. ФОТО

Загрузка...

Comments are closed.