WestNews.com.ua

Франківські першокласники почнуть навчання без підручників і друкованих зошитів

01.09.2018, 21:32  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Міністр освіти та науки Лілія Гриневич закликає вчителів не просити батьків першокласників самостійно закуповувати підручники та друковані зошити.

Як пише «Слово і Діло», про це вона сказала під час засідання уряду в середу, 29 серпня, передає WestNews.

За її словами, друковані підручники для перших класів надійдуть до шкіл у жовтні.

«Спокуса посадити дитину відразу за парту читати й писати в надрукованих прописах, куплених за кошти батьків, буде дуже великою. Я закликаю як батьків, так і вчителів чинити опір цьому … Хочу закликати вчителів не просити батьків докупляти підручники й не просити їх купувати друковані зошити, для першого класу вони взагалі не потрібні в перший місяць», – сказала вона.

За словами міністра, перший місяць навчання для першокласників буде адаптаційним.

«Це означає, що протягом цього часу діти знайомляться зі школою, класом, носять ранець без важких книг, вивчають безпечну дорогу до школи», – сказав вона.

Гриневич зазначила, що затримки з друком і доставкою підручників викликані низкою обставин, зокрема блокуванням видавництвами закупівель через судові позови, обмеженими поліграфічними потужностями та поганою процедурою експертизи підручників.

Нагадаємо, в Івано-Франківську досі немає підручників для перших і десятих класів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зараз директор школи буде більше не освітянином, а менеджером, – Марцінків

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X