Франківські поліцейські на тренінгу вчились взаємодіяти з громадою. ФОТО

13.02.2020, 16:56  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Франківські патрульні успішно завершили тренінг “Взаємодія поліції з громадою”. Навчання, яке тривало 8 днів, проводила Канадська поліцейська місія в Україні.

Взаємодія поліції з громадою (community policing) — один із основних напрямків роботи патрульних поліцейських і є головним принципом, яким керується поліцейський у своїй щоденній діяльності, інформують у Поліції.

Під час занять були обговорені такі питання, як принципи використання філософії взаємодії поліції з громадою, діяльність поліції, орієнтована на вирішення проблем громадян, підвищення співпраці поліції та населення.

Одне із занять провели франківські інспектори відділу зв’язків з громадськістю, які поділилися зі слухачами власним практичним досвідом співпраці з громадою та надали кілька порад щодо вдосконалення роботи поліцейських.

По завершенню тренінгу всі учасники отримали відповідні сертифікати.

Таке навчання допоможе поліцейським ефективно вирішувати проблеми суспільства та створювати безпечне середовище для життя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Івано-Франківськ входить у п’ятірку найбезпечніших міст України: зареєстровано 14 тисяч нещасних випадків

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X