Франківські поліцейські застосували зброю, щоб затримати втікача

2 грудня близько 1 ночі в Івано-Франківську патрульні поліцейські застосували вогнепальну зброю, щоб затримати втікача.

Про це журналістам WestNews повідомив прес-секретар управління патрульної поліції Івано-Франківська Микола Гурак.

За словами пана Гурака, 2 грудня близько 1-ї години ночі екіпаж патрульної поліції рухався по вулиці Незалежності. Назустріч службовому транспортному засобу рухався транспортний засіб RЕNAULT MASTER без увімкненого світла фар в темну пору доби.

З метою припинення правопорушення поліцейські почали наздоганяти автомобіль, увімкнувши проблискові маячки синього і червоного кольору та спеціальний звуковий сигнал. Під час переслідування водій RЕNAULT MASTER на неодноразові законні вимоги працівників поліції зупинитись не реагував та продовжував рух. На вулиці Новій водій виконав законну вимогу поліцейських та здійснив зупинку транспортного засобу.

“Патрульний підійшов до водія, представився та повідомив про причину зупинки. В ході розмови водій стверджував, що не вчиняв жодного порушення. Через деякий час до мікроавтобуса, через двері з боку пасажира, зайшов невідомий чоловік. Він поводив себе агресивно та стверджував, що автомобіль не здійснював рух та вимагав, щоб водій не пред’являв свої документи поліцейським, оскільки він не керував цим транспортним засобом”, – розповідає Микола Гурак.

Вийшовши з автомобіля, водій допустив словесну перепалку з поліцейським та почав утікати. Патрульний через радіостанцію пеопросив допомоги та намагався затримати водія. На законні вимоги зупинитись чоловік не реагував, тому інспектор патрульної поліції попередив про застосування зброї. Після того, на підставі ч. 13 ст. 46 ЗУ “Про Національну поліцію” використав вогнепальну зброю, зробивши два постріли вгору з метою виклику допоміжних сил на місце події.

Відповідно до Інструкції про порядок проведення службових розслідувань в органах внутрішніх справ України, затвердженої наказом МВС від 12.03.2013 № 230 буде призначене службове розслідування.

Загрузка...

Comments are closed.