WestNews.com.ua

Франківські студенти медуніверситету застосували свої вміння на практиці у перинатальному центрі. ФОТО/ВІДЕО

19.04.2018, 14:04  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

У четвер, 19 квітня, Івано-Франківський медуніверситет приймає учасників Всеукраїнської студентської олімпіади з акушерства та гінекології з 16-ти медичних вишів.

Студенти показали свої знання на практиці. Робота відбувалася в умовах, наближених до професійної діяльності — в симуляційному центрі Обласного перинатального центру, інформує WestNews.

«У нас проводиться друга предметна олімпіада відповідно до наказу міністерства. Вузи відправляють кращих студентів до нас. Це вже друга така олімпіада. Студенти є зі всіх вузів України, їх є 34. Таких манекенів як у нас є тільки 5: у нас, в Одесі, Києві, Луцьку і Вінниці. Вони дороговартісні, але дуже корисні. Помічні навіть, бо є різні ситуації під час пологів», – розповідає завідувач кафедри акушерства Геник Наталя Іванівна.


«Участь у такій олімпіаді дасть нам попробувати свої можливості, адже не всіх допускають до них. Я навчаюся у Донецькому медичному університеті, який знаходиться у місті Краматорську. У ньому є симуляційний центр, але там немає саме такого манекену, а тут у нас є можливість набратися досвіду, це дуже почесно», – розповідає студентка Христина.

Нагадаємо, у Франківську відкрили нові операційні зали у пологовому будинку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Івано-Франківську урочисто вручили свідоцтва про народження чотирьом сім’ям. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

 

19.04.2018, 14:04  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X