WestNews.com.ua

Франківський драмтеатр взяв до себе у команду британську режисерку

14.08.2020, 18:19  |  Автор:   Хромей Зоряна

Франківський драмтеатр ділиться із поціновувачачи театрального мистецтва планами на сезон 2020-2021.

“Цього сезону до нашої міжнародної творчої команди приєднається британська театральна режисерка та продюсерка з Лондона – Андреа Ферран”. З-поміж 27 британських режисерів і режисерок, які надіслали свої заявки і резюме, в результаті онлайн співбесід ми обрали і запросили до співпраці Андреа Ферран. І ось чому. У 2012-2015 роках Андреа працювала режисеркою National Theatre в Лондоні, а у 2015-2018 – режисеркою Deutsches Theater в Берліні. Наразі вона є художньою керівницею Міжнародного фестивалю Volta Festival в Лондоні. Також Андреа є володаркою премії Leverhulme Prize за режисуру”, – йдеться на сторінці у Фейсбуці театру.

Ця співпраця відбудеться в рамках першої програми театральних резиденцій Taking the Stage 2.0.

Taking the Stage 2.0 – міжнародна програма резиденцій, створена організаціями British Council Ukraine та ГОГОЛЬFEST для побудови динамічних і практичних культурних обмінів між британськими й українськими театральними професіоналами.

Британська режисерка Андреа Ферран в команді Франківського драмтеатру

Продовжуємо обережно розкривати ̶к̶а̶р̶т̶и̶ плани на сезон 2020-2021. 🇬🇧 Цього сезону до нашої міжнародної творчої команди приєднається британська театральна режисерка та продюсерка з Лондона – Андреа Ферран. 🤗🤝 Ця співпраця відбудеться в рамках першої програми театральних резиденцій Taking the Stage 2.0. Taking the Stage 2.0 – міжнародна програма резиденцій, створена організаціями British Council Ukraine та ГОГОЛЬFEST для побудови динамічних і практичних культурних обмінів між британськими й українськими театральними професіоналами.✨ З-поміж 27 британських режисерів і режисерок, які надіслали свої заявки і резюме, в результаті онлайн співбесід ми обрали і запросили до співпраці Андреа Ферран. І ось чому. У 2012-2015 роках Андреа працювала режисеркою National Theatre в Лондоні, а у 2015-2018 – режисеркою Deutsches Theater в Берліні. Наразі вона є художньою керівницею Міжнародного фестивалю Volta Festival в Лондоні. Також Андреа є володаркою премії Leverhulme Prize за режисуру. 🏆🤩 Та головне, що напрям творчих пошуків Андреа співпадає з вектором розвитку нашого театру в бік міждисциплінарності, взаємоінтеграції культур і традицій, трансформації простору та дослідження і генерації нових театральних форм. 🎭💪✌️#TtS2_0

Опубліковано Франківський драмтеатр Четвер, 13 серпня 2020 р.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Театр без обмежень: у Франківському драмтеатрі провели акторський майстер-клас для людей з інвалідністю. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X