Франківський кіномитець Павло Валько поділився секретами роботи над фантастичним фільмом “No Love”. ВІДЕО

02.10.2018, 19:48  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

У вівторок, 2 жовтня, в соціальних мережах з’явився трейлер нового фільму під назвою «No Love», інформує WestNews.

За словами режисера та автора сценарію стрічки Павла Валька, ідея створення фільму «No Love» з’явилась два роки тому. Саме тоді і почалася робота над препродакшном, написанням сценарію та пошуком акторів.

“Наразі відзнята частина фільму, наступні зйомки триватимуть щонайменше рік. Частину відзнятого матеріалу знімали в Івано-Франківську – у павільйонах “Спільно Production” та студії “Апостроф”. Для більшості сцен був використаний хромакей, він же “зелений екран”, – розповідає в коментарі WN франківський кіномитець.

Головні ролі в стічці виконують Каріна Маліновська (Івано-Франківськ), Антон Зімін (Київ) та Вікторія Ретівова (Київ).

“На даний момент публікуємо трейлер, щоб звернути увагу меценатів, спонсорів та продакшн студій. Оскільки подальші зйомки фільму напряму залежать від фінансування, ми працюємо з перервами, тобто поступають кошти – зйомки відновлюються, потім перерва в знімальному процесі та знову пошук дофінансування. Так і відбувається процес виробництва”, – розповідає режисер.

“На даному етапі в нас перерва. Якщо вдасться знайти фінансування, то зйомки будуть й надалі відбуватимуться, частина – в Івано-Франківську, частина – в Києві і ще йде пошук цікавої натури. Поки що є домовленості з Київськими продакшинами, дистриб’ютерами, також плануємо подаватися на Держкіно. Власне, для того і вирішили посеред зйомок зробити трейлер, як демо того, що робиться”, – наголосив Валько.

За словами Павла Валька, такого масштабу робота в нього перша. Раніше він працював над відеокліпами,  рекламами,  короткометражними фільмами. Більш того, одна з його короткометражок перемогла на міжнародному фестивалі фільмів про моду «Kiev Fashion festival» (фільм Pre Order).

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X