WestNews.com.ua

Франківський “Ураган” здобув першість у матчі проти львівської “Енергії”

18.10.2020, 20:33  |  Автор:   Хромей Зоряна

17 жовтня франківський “Ураган” зіграв проти львівської “Енергії”. Матч відбувся без глядачів у Манежі КФВ.

Франківчани перемогли львівську команду, інформує пресслужба НФК “Ураган”. Уже на перших хвилинах гри наші футболісти забили м’яч у ворота львів’ян – рахунок 1:0. На останній хвилині першого тайму “дракони” збільшили рахунок – 3:0.

У другому таймі гри франківці забили ще два голи. Львів’яни у свою чергу забили тільки один.

У підсумку “Ураган” здолав суперника із рахунком 5:1.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.