Франківський «Ураган» здобуває вольову перемогу у Львові. ВІДЕО

11.05.2019, 16:37  |  Автор:   Новак Оля

У рамках п’ятого туру фінального етапу футзальної Екстра-Ліги відбулося справжнє «енергетичне дербі», в якому у Львові місцева «Енергія» приймала івано-франківський «Ураган», інформує WestNews.

У рамках п’ятого туру фінального етапу фут зальної Екстра-Ліги відбулося справжнє «енергетичне дербі», в якому у Львові місцева «Енергія» приймала івано-франківський «Ураган», інформує WestNews.

Обмінявшись голами в середині першому таймі (у господарів відзначився Коваль, а за гостей – Лисенко), лідерами на перерву пішли саме «енергетики». Таке стало можливо завдяки автоголу у виконанні Фаренюка – 2:1.
Зрештою, на суперників очікувала дуже напружена друга половина, в якій кращі бомбардирські якості продемонстрували саме «дракони», проявили справжню жагу до перемоги. Спершу Абакшин на 37-й хвилині зрівняв рахунок, а на останній хвилині гри Ярослав Лебіть приніс «Урагану» перемогу – 2:3.
Враховуючи, що лідер турнірних перегонів – херсонський «Продексім», здобув перемогу без боротьби (нагадаємо, «Титан» знався з розіграшу), а столичний «ХІТ» розіграв мирову в Рівному, турнірна таблиця фінального етапу набула наступного вигляду:

На даний момент турнірна таблиця Екстра-Ліги у фінальному раунді виглядає наступним чином:
«Продексім» – 31 очок, «УРАГАН» – 30, «ХІТ» – 28, «Енергія» – 17, «Кадинал-Рівне» – 15.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.