Знаний франківський спортсмен, легкоатлет-ветеран Василь Кричун здивував земляків своїм черговим досягненням.

69-річний чоловік 93-й раз піднявся на Говерлу. Оскільки Кричун є інструктором по гірському туризму, франківець пропонує поділитися своїм досвідом із усіма бажаючими, повідомляє WestNews.

«Готовий бути провідником з 19.07 по 19.08. Для добрих людей (з позитивною енергетикою) –безкоштовно», – написав на власній сторінці у мережі Фейсбук пан Василь.

Додамо, що вийшовши на пенсію, він активно почав займатися легкою атлетикою і досягнув у ній чималих успіхів.
16708421_1177928538942135_1617909165936149495_n

Зокрема, минулого тижня Кричун організував участь збірної команди області у Всеукраїнських іграх з легкої атлетики. Команда завоювала 2-е місце серед команд України. А сам атлет став двократним чемпіоном України (біг 400м і 800м).

У підсумку – він 24-й раз виборов звання чемпіоном України.

В середині червня Василь Кричун ще й відзначився на чемпіонаті Києві, вигравши забіги на дистанціях 200м, 400м, 800м, 1500м, 5000м та спортивну ходьбу 5км. Загалом франківець в 64-й раз став чемпіоном Києва.