WestNews.com.ua

Франківський виконком звільнив від місцевих податків підприємців, які не функціонують у зв’язку із обмежувальними заходами

26.03.2020, 14:08  |  Автор:   Менів Андрій

У четвер, 26 березня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету івано-франківської міської ради, повідомляє WestNews.

«Заважаючи на те, що є небезпека поширення коронавірусу, ми працюємо в такому режимі, коли нам потрібно прийняти ті чи інші рішення», – розпочав засідання міський голова Руслан Марцінків.

Зокрема, під час засідання члени виконкому проголосували за виділення коштів з бюджету Івано-Франківської ОТГ для військових. Мова йде про забезпечення масками, дезінфекторами, тощо.

Окрім того, під час виконкому підтримали рішення про підтримку суб’єктів господарювання, які користуються окремими елементами благоустрою в комунальній власності, для розміщення зон торгових майданчиків, у зв’язку із встановленням карантину та обмежувальних заходів.

«Як ми і обіцяли, що ми звільняємо підприємців та суб’єктів, які здійснюють підприємницьку діяльність, від місцевих податків», – наголосив під час засідання мер.

«Це саме стосується і підприємців, які здійснюють послуги у сфері реклами», – додав він.

Наостанок, виконавчій комітет проголосував за проект рішення про вилучення та списання майна з міського резерву (пальне).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З 11 прикарпатців, які захворіли на COVID-19 за минулу добу, шестеро – з Івано-Франківська

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X