WestNews.com.ua

“Протікає дах і часткові ремонти вже не допомагають”, – Ростислав Держипільський про стан дарметару

12.07.2019, 21:48  |  Автор:   Менів Андрій

Івано-Франківський національний драмтеатр імені Івана Франка потребує 70 млн грн на ремонт звуку, освітлення та механізмів сцени.

Про це під час виїзного засідання сесії Івано-Франківської обласної ради у Коломиї поінформував директор Івано-Франківського драмтеатру, народний артист України Ростислав Держипільський, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Нині у нас застаріле та відсутнє і освітлення, і звукова апаратура, і механізми сцени. …Звук кілька років відсутній, і ми постійно орендуємо цю систему. Механізми сцени знаходяться в аварійному стані. Лише на це все потрібно біля 70 млн грн», – наголосив Держипільський.

За його словами, також у будівлі театру протікає дах і часткові ремонти вже не допомагають. До числа першочергових потреб директор Івано-Франківського драмтеатру додав ремонт вентиляційної системи і опалення.

«У нас роками взимку холодно, влітку – гаряче», – зауважив Держипільський.

Він стверджує, що загалом у театру понад 50 пунктів невирішених питань. На вирішення найбільш нагальних, за його підрахунками, необхідно близько 100 млн грн.

Відомо, що на виїзному засіданні сесії Івано-Франківської обласної ради депутати планують розглянути 16 питань у порядку денному. Основну увагу обласна рада вирішила звернути на здобутки, проблеми і перспективи театрального та музичного мистецтв і музейної справи на Івано-Франківщині.

Усі запити будуть розглянуті на профільних комісіях обласної ради і враховані при перегляді обласного бюджету та його формуванні на наступний рік.

Нагадаємо, у франківському драмтеатрі відбулася прем’єра бродвейської п’єси “Продавець дощу”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Франківський драмтеатр здобув Приз глядацьких симпатій за “Енеїду”

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X