Франківці просять владу перевести навчальні заклади на індивідуальне опалення

Ситуація з опаленням у нашому місті набула великого шуму. Кожного року батьки не задоволені температурою в освітніх закладах, діти мерзнуть.

Нагадаємо, ще 3 жовтня влада міста говорила про те, що Франківськ вже готовий до опалювального сезону, зокрема, у пологовому будинку було вже тепло. А через раптові холоди виконавчий комітет прийняв рішення розпочати опалювальний сезон трохи швидше. Тепло вирішили пустити хоча б по лікарнях, школах та дитячих садочках. Тому вже 10 жовтня міський виконком прийняв рішення про старт опалювального сезону вже наступного дня.

Але подекуди люди тепла так і не дочекались, зокрема, ті, кого обслуговує СТЕК. У міській раді одразу ж взялися до вирішення цієї проблеми.

Та франківські батьки постійно хочуть кращих умов для своїх діточок. Саме тому на сайті електронних петицій до міської влади з’явилась нова пропозиція від місцевих мешканців. Люди просять владу перевести навчальні заклади на індивідуальне опалення.

«У найкоротші терміни перевести навчальні заклади на індивідуальне опалення. Незважаючи на те, що середньодобова температура вища за ліміт, при якому вмикають централізоване опалення, температура в приміщеннях навчальних закладів не відповідає нормі», – зазначає автор петиції.

1924c195c8f0f2cc95b642c46fc1f890

Нагадаємо, для того, щоб міська влада розглянула цю петицію, варто зібрати 250 підписів громадян. Якщо бажаєте підтримати таку пропозицію, то переходьте за посиланням.

До слова, у ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» просять квартиронаймачів, у яких встановлені спускники повітря (крани Маєвського), випустити повітря з мережі, а також повідомляти аварійну службу про випадки пошкодження внутрішньобудинкової системи та витікання води мешканців багатоквартирних будинків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖПідготовка до опалювального сезону: проблемний СТЕК, нестача лічильників та борги населення

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.