Франківці просять владу вирішити проблему безпритульних собак на вулицях міста

На сайті електронних петицій до міської влади Івано-Франківська зареєстрували петицію з проханням “Вирішити проблему безпритульних собак на вулицях міста”, повідомляє WestNews.

“Проблема безпритульних собак в Івано-Франківську давно турбує мешканців міста. При цьому одні хочуть позбутися безпритульних тварин, інші – захищають їх та підгодовують.

Але це не має, значення, адже головне завдання – просто прибрати собак з вулиць міста. Оскільки багато з них можуть бути хворі на сказ і становити небезпеку для мешканців міста (особливо взимку, коли будуть голодні). Тому пропоную врегулювати дане питання.

Можливо було б непогано створити відповідну структуру (як “Дім Сірка”), яка б займалася цим питанням (не лише піклувалися про собак, а й забирала з вулиць) і перебувала б під керівництвом громади, про що вже раніше йшла мова”, – йдеться у петиції.

Читайте також: Франківці просять “припинити тупу радянщину” на вулицях міста. Мова йде про те, щоб комунальні служби не посипати вулиці піском, сіллю чи хімією.

sobaka

 

 

 

Загрузка...

Comments are closed.