Франківці відправили на Харківщину гуманітарну допомогу

У вівторок, 28 березня,  з місця збору гуманітарної допомоги Івано-Франківська відправили вантаж із пиломатеріалами постраждалим жителям Харківщини, де у ніч на четвер, 23 березня, почалися вибухи на складах зберігання боєприпасів, розташованих неподалік від міста Балаклія, пише прес-служба Івано-Франківської ОДА.

24 березня Президент України Петро Порошенко дав доручення головам обласних державних адміністрацій вжити невідкладних заходів щодо надання допомоги мешканцям Балаклійського району Харківської області, які постраждали внаслідок пожежі на майданчиках зберігання ракетно-артилерійського озброєння, передає WestNews.

У переліку першочергових заходів – забезпечення будівельними матеріалами (скло, шифер), дизпаливом, продуктами харчування, а також направлення будівельних бригад для здійснення ремонтно-відновлювальних робіт.

Щоб допомогти постраждалим жителям Харківщини, в області налагодили взаємодію між усіма відповідними службами задля оперативного збору та відправки необхідних будівельних матеріалів. Зокрема сьогодні, на Схід за дорученням керівництва облдержадміністрації відправили пиломатеріали (дошки та брус) для відновлення житлового фонду та об’єктів соціальної інфраструктури.

Крім того, прикарпатці активно долучалися до надання допомоги постраждалим внаслідок посилення обстрілів по житлових кварталах м. Авдіївки. Тоді ж жителями Івано-Франківщини було зібрано та відправлено у Донецьку область кілька вантажів із гуманітарною допомогою. Зокрема, авдіявцям було передано будівельні матеріали, теплі речі та продукти харчування. Окрім того, надавалися медичні препарати та речі першої необхідності.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Івано-Франківську бійцям АТО вручать квартири та презентують для них новий соціальний проект

Коментарі:

Comments are closed.