Франківці вимагають скасування олімпіад з російської мови та літератури на міському рівні

На сайті електронних петицій до міської влади Івано-Франківська зареєстрували нову петицію.

Мешканці вимагають «скасувати проведення олімпіади з російської мови та літератури на міському рівні», повідомляє WestNews.

Як відомо, в Івано-Франківську є школа, де є класи з російською мовою викладання. Мова йде про загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №3.

“Вважаю недоцільним популяризувати російську мову на міському чи обласному рівні, зважаючи на ситуацію в державі», – йдеться у зареєстрованій петиції.

1424513891_5

Нагадаємо, директор Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради Ігор Смаль прокоментував ситуацію із нещодавньою відміною навчання в освітянських закладах міста, пов’язану із сніговим колапсом, який охопив місто 12-13 листопада.

«14 листопада освітянські заклади міста не працювали. Вважаю це рішення абсолютно правильним і просив би надалі враховувати подібні ситуації. При потребі, відміняти навчання в школах і дитячих садках. Оскільки це пов’язано, насамперед, із здоровям наших дітей», – зазначив Ігор Смаль під час щотижневої оперативної наради в міського голови, яка мала місце 22 листопада.

Він також додав, що на сьогоднішній день департамент освіти розробляє алгоритм дій під час подібних ситуації.

Читайте також: Жіноча освіта в давньому Станиславові.

Загрузка...

Comments are closed.