WestNews.com.ua

Франківців кличуть на екскурсію пілотним поверхом, яка відбудеться у Промприлад.Реновація

19.02.2020, 16:45  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

У п’ятницю, 21 лютого, на Промприлад.Реновація проведуть 1 екскурсію пілотного поверху.

Пілотний поверх ‒ тестова модель, яка згодом масштабувалася у великий амбітний проєкт. Він покликаний довести, що ідея інноваційного центру в Івано-Франківську є життєздатною. Згодом «Пілот» довів правильність припущень: у 2019-му році проєкт Приприлад.Реновація отримав запити на оренду вдвічі більше від запланованої площі і зміг зібрати 5 млн доларів інвестицій, інформують на сторінці.

Запуск пілотного поверху став першим кроком у створенні інноваційного центру на перетині 4-х функцій: неформальна освіта, сучасне мистецтво, нова економіка та урбаністика. 50% функцій, які діють на поверсі, є соціальними. Що це означає? Вони сплачують оренду за зниженою ставкою, оскільки вирішують своєю діяльністю актуальні соціальні проблеми міста й прокачують усі вищеперелічені напрямки розвитку регіону. У великому проєкті відсоток соціальних операторів буде 30%, а комерційних 70%. Цього достатньо, щоб забезпечити всі потреби, які є в місті з точки зору цих 4-х напрямків і потреби у вирішенні соціальних проблем.

Участь в екскурсії – за попередньою реєстрацією. Тривалість: 1,4 години. Більше деталей у події.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Віруси та інфекції, які за.брали найбільше людських життів за останні 100 років. ІНФОГРАФІКА

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X