Франківців та гостей міста запрошують відчути “Цінність мистецтва”. ФОТО

11.06.2019, 17:08  |  Автор:   Менів Андрій

Сьогодні, 11 червня, у фортечній галереї “Бастіон”, відбулося урочисте відкриття творчого проекту “Цінність мистецтва”, в галереї “Арт на мур” інформує West News.

«Думаючи про виставку, я думала як зробити так, щоб людина споглядаючи картину відчула той кайф, який відчуваю я коли це роблю», – ділиться Ірина Гаймус, мистецтвознавець та одна із організаторів виставки.

Основним  акцент виставки є те, що картин мінімальна кількість. Ірина, хотіла, щоб глядач відчув  цінність мистецтва для себе і міг цими відчуттями насолодитися.

У «Бастіоні» представлено роботи семи художників абстракціоністів з франківська, серед яких Мирослава Яремака.

Основним завданням виставки,  спровокувати публіку на діалог, дискусію. Це завдання втілено в одному з експонатів, – кріслі, яке стоїть перед дзеркалом.

Воно уособлює в собі питання людини до самої себе, в чому є цінність мистецтва для неї, розповідає Ірина.

Франківський художник Мирослав Яремак, під час презентації, залишив свій абстрактний витвір у вигляді червоної цятки на стіні, яку збираються обрамити.

Ознайомитися з творчістю ми цій можна буде до 28 червня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кольорове шоу, пластична анімація: чим дивуватиме “Квадрат Курбаса” в Івано-Франківську

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X