Франківцям представили “Місяцівну”. ФОТО

15.05.2019, 21:51  |  Автор:   Власенко Власта

Сьогодні, 15 травня, у книгарні “Є” поціновувачі українського фентезі мали змогу дізнатись про нову книгу Дари Корній «Місяцівна».

Це продовження попередньої книги письменниці – «Сузір‘я Дів», інформує WestNews.

Авторка розповідає, що спочатку мала бути одна книга з назвою «Місяцівна», але вона мала більше мільйона символів. Порадившись з видавцем, який сказав, що такий формат не вигідний, письменниця вирішила розбити свій твір на дві частини.

Таким чином, першу книгу «Сузір’я Дів» письменниця представила раніше, утворивши гарне закінчення, і сьогодні відбулась презентація другої частини – «Місяцівна». Відома письменниця розповіла не тільки про книгу, яку презентувала, а й як стала на письменницький шлях.

Свою першу книгу Дарія написала «на замовлення» власної доньки. Та дуже любила читати вампірські саги Стефані Маєр і часто переказувала матері сюжети. Майбутня письменниця дуже злилася, що українським підліткам подобалася чужа міфологія, але вони навіть не здогадувалися, яким потужним є пласт української.

Тому Дарія Корній написала роман «Гонихмарник», який здобув третю премію літературного конкурсу «Коронації слова», а також отримав відзнаку «Дебют року» від сайту «Друг читача». Після нього авторка на радість своїм читачам написала ще багато книг і щоразу доводить, що українському фентезі бути!

До слова,  у Paragraph провели «Творчі посиденьки». 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Івано-Франківську презентували кіносценарій за мотивами роману Степана Процюка “Травам не можна помирати”. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X