WestNews.com.ua

“Футбол” газовиків, чемпіони з розкопок та нові завдання паркувальникам: ТОП перлів очільника Франківська за тиждень

24.11.2019, 21:52  |  Автор:   Менів Андрій

WestNews запроваджує нову рубрику, в якій ми щотижня публікуватимемо найбільш кумедні вислови міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінків.

Благо, цитат від мера вистачає завжди. Та й із почуттям гумору в очільника міста традиційно все гаразд. Найбільше перлів Марцінків зазвичай «мочить» під час оперативних вівторкових нарад.

Про комунальні розкопки в місті…

«Пісок-піском, але коли ви там залишаєте куски асфальту, всякі бетонні відходи, то треба прибрати… от домовтеся з АТП-0928, та й разом. У вас робота одна, в них – друга. Вони мають, як пси над вами. Кожен знаходить свою роботу».

«Так зробили розкопки («Теплокомуненерго»), на Хоткевича, я казав, так заробили «на всю маму». А, ви не знаєте що це таке? (до в.о. директора підприємства Герасименка). Погано зароблено, по-нашому».

«Мене цікавить, нормально зробити розкопки! Як там може просідати бруківка? Там просто погано її просто поставили (на Хоткевича)».

 «До якого кінця місяця? Коли сніг піде? Хто у вас підрядник? Слухайте («СТЕК»), ви мені на Вічевому майдані та на Незалежності “капару” не залишайте. Так, Гайда (заступник міського голови), знайти то Швейко чи Сейко, і їх «попросити гарно». А ви кажете що у вас розкопок немає? П’ять розкопок і усі в центрі! Нічого, на вас протокол складемо і все буде добре. Даємо вам до вівторка час, тиждень! І на сайті немає ваших розкопок! Не смійтеся, це серйозне питання, не смійтеся!».

 «От слухайте мене… казав не давати їм копати… от всю розкопав! Повністю зняти і переробити! Я казав вам, пане Руслан Гайда, що то будуть проблеми. Зробити нормально! Пане Михайло (Смушак), Хоткевича №67 – за вами. Ви якось так підрядників підбираєте, що потім одні проблеми. На зиму не залишайте».

Про роботу газовиків…

«А це шо, аварійна ситуація по вулиці Максимовича? Ми ж вам («Івано-Франківськгаз») дозволу не давали копати, ми сказали навесні копати! У вас там нічого не тече, ви просто для забудовника робите газопровід… Ну фірмам робите… Там міняють труби, але ми казали їм навесні міняти. Вони ж не зароблять зараз. Все, складайте на них протокол. Так само у вас пів Набережної ви хочете перерити.

Ну «Газконтора» – це просто… Інспекція, ну немає порядку з ними, де хочуть, там і копають, що хочуть, то й роблять. То хоч в бюджет заробимо на вас. Якійсь порядок має бути. По Максимовича, ви просто “спортили” вулицю. Чому фотографії не показуєте, як заробляєте (розкопки).

«Газовики, а що там з вашими за проблема, з вашими газопроводами (про витік газу Незалежності, 152-а)? Ви згідно з новим законом відповідаєте за квартири. Хто сказав? Закон України почитайте про житлово-комунальній послуги. Мало того, що вони здирають з людей останні гроші, так ще й не хочуть робити. Якщо йде протікання газу – в «футбол грають»! Будь-ласка, «МІУК», ні одну їхню мережу не обслуговувати! Якщо вони не хочуть робити, юридичний позов до суду! Ми за вас вашу роботу робити не будемо!».

Про завдання інспекторам з паркування…

«Вчора я йду, стоїть джип на початку Коновальця. То якщо джип, то ми не штрафуємо? Ну я не знаю, от він стояв три години! Чи можна пост-фактом його оштрафувати? Я готовий написати заяву. Як ви думаєте, як комунальний автобус має об’їхати такий джип? Я дивився з різних сторін».

«Гіглюк (керівник УТіЗ), де там твої патрульні (інспектори з паркування)? Ну то працюйте! Скільки протоколів склали? Перші поступлення є? Ну ти маєш заробити на цей, на евакуатор. Тобто, заробимо на евакуатор, а далі – патрульна поліція буде брати в оренду його».

«Є вже наші паркувальники. Може домовляйтеся якось між собою (про паркування на початку вул. Коновальця), один день – ви (патрульна поліція), другий – вони. Якось треба так узгодити. Тому що, в першу чергу, мене цікавить робота комунального транспорту».

Про наркотики та камери спостереження…

«Андрій Степанович (Прусак, керівник «Муніципальної варти»), проблема на вулиці Снігуровича. Там відкрито торгують наркотиками. В третьому під’їзді. Люди виходять там, чоловік двадцять, і кажуть що в такій-то квартирі. Я питав, чи в поліцію зверталися? Зверталися! А віз і нині там. От є тут представники поліції, хоч би привезли до чуття там. Ну будь-ласка, люди просто кричать. Це ж ненормально».

«Що мене турбує: камери і програмне забезпечення камер. Бо не може в нас таке бути, що відбувалося на День студента. І в парку, і в інших місцях. Ви маєте контролювати. Я кажу в тому числі, й про те, що відбулося в парку Шевченка. Там все це тривало близько години часу! І ніхто не реагував! Якось треба сісти «Муніципальній варті» та поліції і відпрацювати механізм. Ви поставили тих камер багато, але воно якось має реагуватися».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Справжній Марцінків: цікаві факти про мера-іменинника вустами першої леді Івано-Франківська. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X