WestNews.com.ua

ФУТБОЛ. “Оболонь” – “Прикарпаття”: Мостовий розпочинає з розгромної поразки. ВІДЕО

11.09.2020, 20:17  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Через “червону зону” карантинних вимог “Прикарпаття” та “Оболонь” домовилились зміну місця проведення очної гри у рамках 2-го туру чемпіонату України серед комианд першої ліги.

Поєдинок у Києві ставпам’ятним для Руслана Мостового, який дебютує на посту головного тренера Команди рідного краю. Менше тижня було у нового тренерського штабу, щоб познайомитися з усіма футболістами і належно підготуватися до найближчої гри.

У підсумку, івано-франківці розпочинають чемпіонат з прикрої поразки. Вже на 49-й хвилині кияни вицшли вперед завдяки голу Юрія Бровченка. Прикарпатці відігралися на 52-й хвилині –  відзначився Микола Сікач.

Втім, “пивовари” вийшли уперед вже на 58-й хвилині матчу (забив Мединський). Згодом господарі тільки збільшили свою територіальну та ігрову перевагу, забивши ще двічі. У підсумку – 4:1 на користь “Оболоні”.

Далі календар у “Прикарпаття” дуже непростий, адже на виїзді доведеться зіграти прийнамні ще три поспіль матчі.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.