WestNews.com.ua

«Футбол проти насильства»: франківські футболісти зіграли зі школярами. ФОТО

23.10.2019, 14:23  |  Автор:   Хромей Зоряна

Сьогодні, 23 жовтня МФК «Прикарпаття» та Івано-Франківська крайова організація ФСТ «Україна» у рамках міжнародного проекту #FootballPeople weeks 2019 провели захід «Футбол проти насильства».

Метою даного проекту є підвищення соціальної цінності футболу у середовищі школярів. Через заняття футболом мінімалізувати прояви насилля, агресії у школі.

У заході взяли участь футболісти і тренери Команди рідного краю.

“Наша команда називається “Команда рідного краю”. Ми граємо для людей і заохочуємо діточок грати футбол. Проте не забуваєте, дітки, вчитися – Це має бути Вашою основною ціллю”, – звернувся до діток Володимир Ковалюк.

Футболісти вирішили не розкидатися гучними словами, а показати на практиці вправи, які допоможуть діткам розвиватися у футболі.

Вони провели майстер-клас та поспілкувалися із школярами.

Дівчатка у свою чергу вирішили побути вболівальницями для своїх друзів – майбутніх футболістів.

Хлопці 5-го та 6-го класів 21 школи із величезним запалом грали у футбол зі своїми кумирами. Вони відчували їхню підтримку та професійну майстерність. Із зацікавленими личками, азартом та старанністю кожен із маленьких спортсменів намагався проявити себе якнайкраще.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Футбольна команда “Калуш” провела переможний матч з вінницькою “Нивою”. ВІДЕО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X