Найталановитіші школярі Франківська дали гала-концерт. ФОТОРЕПОРТАЖ

Зараз в обласній філармонії триває чудове дійство – гала-концерт фіналістів конкурсу “Школа має талант”.

Про це інформує WestNews.

В обласній філармонії відбувся гала-концерт конкурсу «Школа має талант», який проводили Університет Короля Данила та Школа розвитку сучасних мистецтв «Star Team».

62 талановитих старшокласників мали змогу позмагатись за звання найталановитішого учня міста. Головним призом для переможця стало безкоштовне навчання в Університеті Короля Данила. Призовий фонд конкурсу становить 600 000 грн.

Учасники конкурсу продемонструвати свої таланти в чотирьох номінаціях: «Вокал», «Хореографія», «Театральне мистецтво» і «Довільний жанр», кожна з яких має три категорії: категорію А (8-9 класи); категорію Б (10-11 класи) і змішану категорію (малі форми, ансамблі).

Талант, акторську та ораторську майстерність, харизматичність, вміння вільно поводитися на сцені конкурсантів оцінювали члени журі: керівник Школи розвитку сучасних мистецтв «Star Team» Ірина Батюк; талановита прикарпатська співачка і телеведуча Уляна Маляр; Заслужена артистка України Олеся Пасічняк; український співак, музикант, телеведучий, лідер гурту «Ґринджоли» Роман Калин; фіналістка 9-го сезону «Танцюють всі!» Ілона Федорко; директор Муніципального центру дозвілля Леся Муравйова.

На гала-концерті також вручили дипломи, відповідно до номінацій конкурсу, знижки на навчання та цінні подарунки від організаторів та партнерів конкурсу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Франківську із великим концертом виступить відома співачка та продюсер

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.