WestNews.com.ua

Галицько-волинське дербі: “Прикарпаття” втрачає нічию проти “Волині”. ВІДЕО

16.11.2019, 16:56  |  Автор:   Менів Андрій

У суботу, 16 листопада, Команда рідного краю на стадіоні “Рух” приймала одного з лідерів Першої футбольної ліги України – луцьку “Волинь”, повідомляє WestNews.

Вже в першому таймі команди обмінялися голами. На 20-й хвилині господарі відкрили рахунок захисник Василь Француз. Але вже за 8 хвилин волиняни відігралися зусиллями Цюпи.

Надалі гра йшла на зустрічних курсах, було багато боротьби, моментів та зіткнень.

Проте, долю зустрічі вирішив вихованець прикарпатського футболу Ростислав Волошинович, який вже в доданий арбітром час обіграв Новака – 2:1.

ФУТБОЛ. Чемпіонат України. Перша ліга. 18 тур.
«Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – «Волинь» (Луцьк) – 1:1 (1:1)
Голи: Француз (20) – Цюпа (28), Волошинович (90+1)
16 листопада 2019 року. Івано-Франківськ, стадіон “Рух” – 15:00. Арбітр: М.Балакін (Київська обл.).

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.