Генерал-лейтенант міліції з Прикарпаття став довіреною особою екс-регіонала, який балотується в Президенти України. ФОТО

09.02.2019, 21:47  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Лідер партії “НАШІ” Анатолій Мураєв особисто подякував генерал-лейтенанту міліції Анатолію Французу за професійну підтримку його виборчій програмі і вручив посвідчення довіреної особи кандидата, інформує WestNews.

Анатолій Француз став першим за історію незалежності працівником міліції, який отримав звання Героя України.

Генерал-лейтенант Француз з 1984 року працював у карному розшуку, в 1994-му році став начальником УМВС в Івано-Франківській області, в 2000-му році начальник УМВС в Рівненській області та з 2002 року губернатор Волинської області.

Зірку Героя отримав з рук Президента Леоніда Кучми у 2002 році, після того як особисто знешкодив трьох міжнародних злочинців, які пограбували банк у Німеччині, бігли через Польщу і в’їхали в Україну з заручницею. Після багатогодинних перемовин, які проводив Анатолій Француз, злочинці здалися, і заручниця була звільнена.

Також довіреними особами кандидата на пост Президента Євгенія Мураєва стали Андрій Кірша і Валерія Мураєва.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X