WestNews.com.ua

Генпрокурор оцінила роботу Івано-Франківської обласної прокуратури. ВІДЕО

31.10.2020, 12:27  |  Автор:   Люся Грибик

Місяць тому в Україні запрацювали нові обласні прокуратури. Загалом атестацію успішно пройшли 2483 прокурори регіональних прокуратур, 878 прокурорів – ні.

За цей перший місяць роботи – обласними прокуратурами до суду скеровано кримінальні провадження щодо понад 3 тисяч правопорушень загальнокримінальної спрямованості, економічних та військових злочинів, пише WestNews.

Підтримуючи публічне обвинувачення та реалізуючи представницькі повноваження, наразі прокурори обласних прокуратур відстоюють у судах інтереси громадян та держави загалом на суму 68 мільярдів гривень.

Івано-Франківською обласною прокуратурою завершено досудове розслідування стосовно гендиректора приватного акціонерного товариства, який без спеціального дозволу здійснив на самовільно зайнятих земельних ділянках загальною площею понад 220 га незаконний видобуток торфу та отримав доходи від протиправної діяльності, завдавши державі шкоду на загальну суму близько 11 млн гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Галицькій митниці затримали антикварну зброю

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X