Героям, слава! У Франківську відбулася урочиста хода та парад учнівської молоді. ФОТО

У четвер, 12 жовтня, у Франківську на площі Івана Франка відбулася урочиста хода та парад учнівської молоді навчальних закладів міста.

Франківська молодь урочисто пройшлася вулицями міста від Вічевого майдану до площі перед готелем “Надія”, інформує WestNews.

Методист інституту післядипломної педагогічної освіти Іван Лазар каже, що на такому дні треба наголошувати. Особливо, це потрібно молоді.

“Сьогодні на площу вийшли майбутні захисники України. Це велика честь всіх нас. Якщо вчитель працює в школі, збагачує знаннями учнів, любить державу, то він є захисноком України, – каже Лазар. – Захисник України – це не лише той, хто тримає зброю в руках. Захисник – це той, хто є патріотом своєї держави”.

На урочисту ходу вийшла 21 колона франківської молоді. Діти, каже Лазар, ретельно готувалися до ходи. Так, цим заходом хочуть спрямувати підготовку навчальних закладів до захисту країни. На урочистостях свою майстерність показали учні та студенти усіх навчальних закладів. Особливо глядачів вразив показовий виступ студентів.

На завершення урочистостей до Дня захисника України кращих вчителів та викладачів нагородили грамотами.

До слова, стало відомо, що цікавого відбудеться у Франківську на святкування Дня захисника України.

Зокрема, усі міські школи залучені до святкових заходів. Молодь братиме активну участь у святі патріотичної пісні, а також численних конкурсах серед учнів старших класів.

“У контексті святкувань, буде відкриття спортивної зали в ЗОШ №16”, – наголосив директор департаменту освіти та науки Ігор Смаль.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 14 жовтня – вихідний! Що потрібно знати про День захисника України

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.