Герої не вмирають! У рідному селі ховають загиблого бійця Ярослава Чемного. ФОТО

11.04.2019, 16:57  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Сьогодні, 11 квітня, у селі Коропець Монастирського району Тернопільської області  ховають бійця, який загинув на Донбасі, Ярослава Чемного.

Ярослав загинув на сході України, захищаючи цілісність нашої держави. Він народився у 1988 році, проживав в Івано-Франківську вже більше 10 років. До лав ЗСУ був призваний в квітні 2017 року. Мріяв про сім’ю, дітей, подорожі та нове життя. Із самого дитинства Ярослав Чемний піклувався про тих, кому в житті пощастило менше.

Він був душею компанії і справжнім патріотом України. Підтримував Революцію Гідності, а від початку конфлікту на Сході добровільно поїхав на Донбас. 7 квітня загинув від снайперської кулі.

Учора, 10 квітня, на центральній вулиці Монастириська сотні небайдужих людей зустріли жалобний кортеж з тілом полеглого захисника Ярослава Чемного з смт.Коропець.

Фото з групи “Коропець-ІНФО“.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ціною життя: на передовій загинув український захисник

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X