WestNews.com.ua

Гірські громади Івано-Франківщини звернуться до Уряду, щоб у місцевих бюджетах залишали більше грошей

26.09.2020, 19:52  |  Автор:   Vinnychuk Nataliia

Прикарпатські громади проситимуть Уряд розробити на державному рівні протипаводкову програму та залишити 100% податку з доходів фізичних осіб у бюджетах гірських громад. Про це говорили голови ОТГ Івано-Франківщини в рамках чергового засідання правління Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття, яке відбулось у Ланчинській громаді, інформує West News.

Зокрема, йшлося про те, що бюджети ОТГ не отримали субвенції на розвиток громад.

«Держава позбавила нас інфраструктурної субвенції. До того ж, передала на наш рівень ряд не властивих повноважень, забувши при цьому про фінансову підтримку. З такими темпами прогнози розвитку громад не надто оптимістичні» – наголосив голова Вигодської громади Ярослав Наум.

Виконавчий директор агенції Ігор Мельничук окреслив проблеми гірських громад. Врахувавши дотаційність таких територій, експерт запропонував ідею, звернутись до уряду з проханням, щоби 100% ПДФО залишались на рівні гірських громад. Представники агенції підтримали таку ініціативу.

Поряд з тим, Володимир Попович закликав Асоціацію підготувати ще офіційного листа Кабінету Міністрів з проханням про розроблення державної протипаводкової стратегії.

«Необхідно унеможливити виникнення таких ситуацій у майбутньому. Як свідчить досвід моєї громади – це надзвичайна серйозна проблема», – зазначив голова Ланчинської громади Володимир Попович.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НА НАДВІРНЯНЩИНІ ВИСАДИЛИ АЛЕЮ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД ПРИКАРПАТТЯ

26.09.2020, 19:52  |  Автор:   Vinnychuk Nataliia

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X