Голова франківського осередку УНП стверджує, що в його автівку намагалися підкинути наркотичні речовини. ВІДЕО

05.08.2019, 9:18  |  Автор:   Менів Андрій

Голова Івано-Франківської обласної організації Української Народної Партії Дмитро Чуйко зробив офіційну заяву з приводу інциденту, що мав місце 2 серпня.

Нагадаємо, днями в обласному центрі Прикарпаття, поруч із рестораном “Biblioteka Pub”, трапився інцидент між чоловіком та жінкою.

Як писали у соцмережі свідки конфлікту: «Чоловік викликав на неї поліцію щоб її загребли з препаратом «Типу вона хотіла йому продати Фен» . Жінка просила працівників закладу викликати поліцію на цього чоловіка, але вони її ігнорували. Насправді ніяких наркотиків не було, поліція обшукала жіночку і машину, в яку вона сіла і відпустила її, а чоловік писав пояснюючу».

В чоловікові свідки впізнали саме Дмитра Чуйка. Відео з місця події можна переглянути – ТУТ.

«Закінчились парламентські вибори, на яких Івано-Франківська обласна організація Української Народної Партії заявила про свою чітку позицію. І саме через цю позицію ми зараз змушені потерпати від брудних технологій та провокацій. 2 серпня, в п`ятницю, групою провокаторів, у мій автомобіль була зроблена спроба підкинути наркотичні речовини.  На щастя, мені вдалося протидіяти цій провокації та викликати патрульну поліцію», – йдеться у повідомленні Чуйка на особистій сторінці в мережі Facebook.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хотів пронести наркотики в роті: в Івано-Франківському СІЗО затримали чоловіка, який прийшов на побачення до брата

05.08.2019, 9:18  |  Автор:   Менів Андрій

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X