WestNews.com.ua

Голова Івано-Франківської ОДА не виконав обіцянки закупити автомобілі для учасників АТО з інвалідністю

07.05.2019, 15:46  |  Автор:   Власенко Власта

Голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Олег Гончарук не виконав обіцянку придбати 8 автомобілів для учасників антитерористичної операції з інвалідністю.

Таку обіцянку він давав у січні минулого року, пише WestNews з посиланням на «Слово і Діло».

«Щоб купити вісім цих автомобілів, потрібно десь 2 млн. Якщо держава їх не купить, це зробимо ми самі. Івано-Франківська область покаже приклад, як потрібно вирішувати такі питання», – заявив Гончарук.

За інформацією Івано-Франківської ОДА, станом на грудень 2018 року в області на обліку для забезпечення автомобілем перебувають 10 учасників АТО з інвалідністю. Але минулого року за рахунок коштів державного бюджету автомобілі для цієї категорії осіб не закуповувалися.

Крім того, в обладміністрації повідомили, що й у 2019 році не було закуплено жодного автомобіля для учасників АТО з обмеженими можливостями. Фінансування з обласного бюджету для цих цілей також не передбачене.

З огляду на те, що після обрання нового президента в Гончарука не буде повноважень для виконання цієї обіцянки (відповідно до закону України «Про місцеві державні адміністрації»), слід вважати її проваленою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Івано-Франківська ОДА не погодить закриття залізничних станцій

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X