WestNews.com.ua

Головний комунальник міста закликає кандидатів долучитись до “передвиборчої толоки”

23.10.2020, 19:09  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Завершується виборча кампанія і цього року вона пройшла більш цивілізовано, було значно менше випадків стихійної агітації. Звичайно вони були, адже присутній людський фактор, проте значно менше в порівнянні з минулими роками.

Вже завтра о 24 годині настає день тиші, а це означає, що вся агітація повинна бути знятою. Це мають робити комунальні служби, але ж працівники цих служб не розміщували даної агітації і це було б не дуже справедливо.

“Звичайно ми виконаємо вимогу закону і очистимо місто, але вважаю, що буде доречно, якщо до цієї роботи буде залучено тих, хто цю агітацію і розміщував”, – зазначив Михайло Смушак, директор Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою.

Очільник закликав о 17 годині долучитись до “передвиборчої толоки”.

“Давайте подаруємо нашому місту та всім селам, які увійшли до Франківської громади день тиші”, – підсумував Смушак.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Напередодні виборів: про агітаційні порушення та готовність до виборчого процесу на Прикарпатті

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X