Головний комунальника Франківська розповів про забезпечення доступності осіб з інвалідністю до об’єктів міста

14 листопада в залі засідань Івано-Франківського міськвиконкому відбулася щотижнева оперативна нарада у міського голови.

Зокрема, під час оперативки розглянули питання про забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста, повідомляє WestNews.

“Декілька років тому ми змінили підходи до програми доступності. Ми підготували внутрішню методику усім приектанам. Перше – ми надаємо перевагу комплексним роботам, а не точковим. Ще один момент, немає такого проекту, де б ми не переглядали на вимоги по доступності”, – розповів директор Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайло Смушак.

“Картинки у вас гарні, але в проектах в нас слабка інженерна думка. Бо картину намалювати важливо, а як її виконати?”, – перепитав мер.

“Власне з проектами в нас завжди були проблеми. Є зауваження до інженерної частини”, – відповів Смушак.

“Щодо нових об’єктів, то ми зробили пониження по вулиці Промислова. Окрім того, за європейським масштабами в плані доступності ми зробили вулиці Гординського, Військова, де є з’їзди та пониження, вулиця Гнатюка, Хмельницького та інші вулиці, на яких зараз проводяться роботи”, – додав Смушак.

“Дуже багато ми зробили тротуарів. До нас приїздять з інших місць, фотографують, переймають досвід”, – наголошує головний комунальник міста.

Своєю чергою, міський голова Руслан Марцінків дав доручення на виконком включити дане питання і запросити на нього людей з обмеженими можливостями.

“Покажете там ці картинки. І вони розкажуть, що їх не влаштовує”, – додав мер.

1461315543_img_0763_novyy-razmer

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Увага, водії! Патрульні попереджають про збільшення штрафів за стоянку на місцях для інвалідів

 

Загрузка...

Comments are closed.