WestNews.com.ua

Горе в родині: померла дружина відомого американського актора. ФОТО

13.07.2020, 9:23  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

На 58-му році пішла з життя дружина зірки багатьох стрічок, відомого актора Джона Траволти – Келлі Престон.

Життя його коханої забрав рак грудей, з яким Келлі боролася останні два роки, про це на свої сторінці повідомив сам Джон.

“З дуже важким серцем я повідомляю вам, що моя прекрасна дружина Келлі програла дворічну боротьбу з раком молочної залози. Вона вела мужню боротьбу і весь цей час її підтримувало так багато людей. Моя сім’я дуже вдячна лікарям і медсестрам онкологічного центру ім. М. Д. Андерсона. Кохання і життя Келлі завжди пам’ятатимуть. Певний час я хочу провести зі своїми дітьми, які втратили свою матір, тому вибачте заздалегідь, якщо певний час від мене не буде нічого чутно”, – пише Траволта.

Нагадаємо, Джон Траволта та Келлі Престон одружилися 1991 року. У пари народилось троє дітей: син Джетт, який народився 1992-го, однак помер у 17-річному віці. Їхня донька, Елла Блю, народилася 2000 року, і третя дитина, син Бенджамін, народився 24 листопада 2010-го.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Я побачила Карпати з іншого боку”: зіркова франківчанка планує придбати будинок в горах

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X