Горіло-палало: стали відомі подробиці та наслідки масштабної пожежі в Калуші. ФОТО/ВІДЕО

13.01.2019, 6:48  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Як вже повідомляв WestNews, 12 січня, близько 21:00, надійшло повідомлення про масштабну пожежу на ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ”, поблизу міста Калуш Івано-Франківської області.

Горів корпус корпус № 424 цеху піролізу, компримування та поділу пірогазу виробництва “Етилену та поліетилену”. Відтак, відбулося факельне горіння з системи трубопроводу на площі близько 4 м.кв. та висотою 15 метрів.

Інженерно-технічним персоналом о 21:15 було здійснено перекриття засувок подачі сировини на вводі в установку. Станом на 23:00 за інформацією керівника об’єкту орієнтовний час вигорання залишків продукту становитиме близько 2 годин.

На місці створено штаб пожежогасіння, в склад якого увійшли представники інженерно-технічного складу об’єкту.

За допомогою лафетних стволів здійснюється охолодження виробничої установки та сусідніх споруд. О 23:48 пожежу локалізовано. До гасіння пожежі залучено 19 одиниць техніки 105 чоловік особового складу пожежно-рятувальних підрозділів У ДСНС в області.

Причина виникнення пожежі встановлюється. Потерпілих немає.

 

Додамо, що ТОВ “Карпатнафтохім” відновило роботу у червні 2017 року після п’ятирічного простою.

“Карпатнафтохім” виробляє етилен, поліетилен, вінілхлорид, каустичну соду, хлор і суспензійний ПВХ. Завод був зупинений у вересні 2012 року в зв’язку з несприятливою ситуацією на ринку нафтохімічної продукції.

У лютому 2017 року НК “Лукойл” заявив про продаж контрольного пакету “Карпатнафтохіму”. 100% ТОВ належить Karpaty Chemical B.V. (Нідерланди).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пожежі на Прикарпатті: з вогню врятували трьох людей, серед них – дитина

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X