WestNews.com.ua

Гостра кишкова інфекція: у Коломиї отруїлося понад 100 людей

25.09.2020, 7:28  |  Автор:   Хромей Зоряна

Як писав WestNews, у Коломиї зареєстрували груповий осередок гострої кишкової інфекції в ТзОВ «ЛЕОНІ». Всього внаслідок отруєння захворіла 101 особа.

Станом на 18:00 24 вересня до Коломийської інфекційної лікарні госпіталізовано 22 особи, в інфекційний відділ Заболотівської районної лікарні – 15 осіб, в Городенківську центральну районну лікарню, інфекційний відділ – 6 осіб, в Надвірнянську центральну районну лікарню — 1 особа, на амбулаторному лікуванні перебувають 57 осіб, повідомляє Управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської облдержадміністрації.

Форми перебігу хвороби:
– кількість з легкою формою (всього, з них дітей) – 56 осіб;
– кількість середньої важкості (всього, з них дітей): 45 осіб, з них до 15  років – 0.

Дата першого захворювання: 22 вересня.

Діагноз попередній: харчова токсикоінфекція – 53 особи, харчове отруєння – 4 особи, гострий гастроентероколіт – 29 осіб, гастроентероколіт – 5 осіб, сальмонельоз – 2 особи, гострий ентероколіт – 7 осіб, гостра кишкова інфекція -1 особа.

Основна причина спалаху та обставини встановлюються. Спеціалісти Коломийської міськрайонної, Снятинської міжрайонної, Надвірнянської міськрайонної філій продовжують епідрозслідування на об’єкті виникнення спалаху та в домашніх осередках.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Обласна прокуратура контролює хід розслідування масового отруєння на заводі «Леоні»

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X