WestNews.com.ua

Готові до запуску! ТОВ “Станіславська теплоенергетична компанія” отримало ліміти на газ

11.10.2018, 12:45  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Напередодні старту опалювального сезону в Івано-Франківську ТОВ «Стек» отримало ліміти на газ.

«Інформуємо про те, що ТОВ «Станіславська теплоенергетична компанія» отримало ліміти на газ та готове вчасно розпочати опалювальний сезон 2018-2019рр.», – йдеться у повідомленні на офіційному сайті компанії.

Нагадаємо, днями відбулася нарада на якій мова йшла про комплекс питань щодо готовності об’єктів теплоенергетики міста до вчасного початку опалювального сезону 2018/2019, в залежності від температурних показників зовнішнього середовища.

Аварійні бригади оперативного реагування, що створені при підприємствах теплоенергетики та КП “МІУК”, мають швидко вирішувати всі аварійні ситуації, котрі можуть виникнути під час запуску теплоносія до багатоквартирних житлових будинків обласного центру.

Як запевнила міська влада, запуск тепла в житлові будинки має відбутися злагоджено і в найбільш стислі терміни, наголошує керівництво міста.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стало відомо, коли в Івано-Франківську офіційно розпочнеться опалювальний сезон

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X