Готовність №1: на випадок страйку в Івано-Франківську запустять більше тролейбусів

У понеділок на тролейбусних маршрутах міста, в разі “страйку” приватних перевізників, працюватиме 38 одиниць транспорту.

Про це на власній сторінці у Фейсбук повідомило КП “Електроавтотранс” ІФ , інформує WestNews. Маршрут №1 – чотири спарених тролейбуса в двозмінному режимі; маршрут №2 – шість тролейбусів; маршрут №3 – три тролейбуса у двозмінному режимі; маршрут №4 – три тролейбуса; маршрут №6 – шість тролейбусів, три спарених; маршрут №7 – вісім тролейбусів, шість спарених; маршрут №8 – чотири тролейбуса; маршрут №10 – чотири тролейбуса.

Нагадаємо, наступного тижня міські перевізники Івано-Франківська планують провести страйк. Перевізники вимагають підвищення тарифу до 5 гривень. Свою позицію щодо ситуації висловив і мер Івано-Франківська, він наголосив, якщо буде страйк, вони готові розривати договори й запрошувати перевізників з інших міст. Начальник Управління транспорту та зв’язку Олег Ганчак, додав, що вартість проїзду має бути обґрунтована. Також він створив спільноту “Підвезу ( група щоб довезти по маршруту, бо бастують маршрутки)”. Мешканці Івано-Франківська у групі розміщують дописи, в яких пропонують пізвезти людей. Під час засідання виконкому міський голова Руслан Марцінків зауважив, що «не всі перевізники готові страйкувати»На випадок страйку в Івано-Франківську в соцмережі виклали альтернативний розклад руху маршрутів.

До слова, листопаді-грудні минулого року склалась така ж ситуація. Перевізник вважає, що підвищення ціни на проїзд – це не їхня забаганка, а перш за все, щоб можна було виплачувати водіям зарплати, приводити автобуси до ладу – вчасно замінювати чохли для сидінь, відправляти автобуси на мийки. Не буде окуповуватися і вартість автобусів, якщо тарифи залишаться теперішніми. Проте, мер Франківська не підтримує такого рішення, і не хоче піднімати ціни на проїзд.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ті за, ті проти: як у Франківську вирішували питання щодо підвищення цін на проїзд. ВІДЕОСЮЖЕТ

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.