WestNews.com.ua

“Готовність освітніх об’єктів програми “Велике будівництво” складає близько 100 відсотків”, – голова ОДА

15.09.2020, 17:48  |  Автор:   wersat

15 вересня у місті Городенка відбулося урочисте відкриття капітально відремонтованої у рамках Національної програми «Велике будівництво» школи І-ІІІ ступенів № 2.

Привітати педагогічний колектив  і учнів освітнього закладу завітали голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів, представники депутатського корпусу, керівництво району.

За словами керівника Прикарпаття, відбудова та оновлення соціальних об’єктів забезпечать створення комфортних умов для здійснення освітнього процесу. Учні зможуть навчатися у відремонтованих класних кімнатах, теплих приміщеннях, матимуть зручності для здобуття нових знань.

«Незважаючи на всі труднощі, які спричинила коронавірусна інфекція, зокрема щодо наповнення місцевих бюджетів, ми спільно з органами місцевого самоврядування змогли акумулювати необхідний фінансовий ресурс  та своєчасно завершити будівництво об’єктів програми, – зазначив Віталій Федорів. –  На сьогодні рівень готовності шкіл, які будуються у рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво», складає близько 100 відсотків. Аналогічна ситуація також спостерігається і щодо спорудження інших об’єктів програми, зокрема, дитячих садочків та стадіонів».

Додамо, що Городенківська ЗОШ № 2 – це вже третій об’єкт, завершений на Прикарпатті у рамках програми «Велике будівництво».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Франківську розпочали будівництво сучасної розвантажувальної підстанції. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X