Говори як король: в Івано-Франківську провели майстер-клас із риторики. ФОТО

Сьогодні, 4 травня, в просторі ALOE by PiBo відбувся майстер-клас із риторики, який провела радіо ведуча Христина Стефінів, передає WestNews.

IMG_9758

Христина розповіла присутнім, як подолати страх публічних виступів, як підготуватися до них та як правильно їх проводити.

“Тренінги з риторики та ораторської майстерності – це речі про відкритість. Про те, як людина повинна розкриватися перед іншими. Оскільки публічний виступ – це, свого роду, інтимний процес і ми кожного разу ризикуємо. Або йдемо на це крізь свій страх, або комплексуємо. І тоді між людиною, яка виступає, і аудиторією виникає невидима стіна.

Я хочу поговорити про цей страх, і про те, як з ним жити. Адже повністю його позбутися не можливо. Також, я розповім про саму презентацію, постановку голосу, дикцію та проте, як можна розкрити свій голос”, – розповіла нам перед початком заходу спікер Христина Стефінів.

Організатор заходу розказала для чого було проводити такий майстер-клас та яку користь отримають присутні на ньому слухачі.

“У багатьох людей виникають страхи і невпевненість перед публічними виступами. Та навіть у школі чи в університеті бувало, що тремтів голос, коли ми починали переказувати вірші або розповідати якусь тему. І ці страхи переносяться в наше доросле життя. Саме тому ми вирішили запросити тренера з ораторського мистецтва Христину Стефінів, щоб вона допомогла нам позбутися цих хвилювань.

Під час майстер-класу Христина показувала учасникам заходу різноманітні техніки, які допомагають розвивати силу голосу, вчать правильно дихати під час говоріння. Деякі моменти здавалися дуже смішними, це правда, але вони дійсно працюють. Уже після першого інтенсиву з риторики голос звучить набагато впевненіше й переконливіше”, – сказала засновниця простору ALOE by PiBo Роксолана Пірус.

IMG_9749

До слова, простір ALOE – це новий культурний осередок Івано-Франківська. Там можна працювати, зустрічатися з друзями, переглядати фільми, вивчати англійську, відвідувати різноманітні майстер-класи, або й самостійно їх організовувати, орендувавши простір.

За словами Роксолани Пірус, в просторі піклуються про комфорт для відвідувачів. В просторі ALOE by PiBo стильні меблі, зручні пуфи і крісла, можна користуватися проектором і фліпчартом, тут також завжди свіжа кава і смачний чай. У такій невимушеній атмосфері виникає бажання вчитися і пізнавати щось нове.

Простір працює щодня, це дуже зручно як для мешканців міста, та і для гостей. У вихідні ви можете завітати в ALOE попрацювати чи пограти ігри.

Інформація розміщена на правах реклами

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Американськa мрія”: у Франківську презентували фільм про успішних українців в США

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.