“Гойра вісілє”: у Франківську кращі весільні музики змагатимуться на “Лабух-фесті”

26 серпня в Івано-Франківську відбудеться фестиваль весільно-ресторанної музики «Лабух-ФЕСТ».

Такий фестиваль у столиці Прикарпаття проведуть вперше, та присвячений він Дню Незалежності України, повідомляє WestNews.

Народні колективи, які ми звикли чути на весіллях, ювілеях та випускних, зустрінуться і виступлять на великій сцені Вічевого майдану.

За словами організаторів, основними завданнями фестивалю є: популяризація кращих зразків сучасної української музики, підвищення туристичного потенціалу міста, пошук і підтримка творчої молоді, створення умов для самореалізації весільно-ресторанних музикантів.

Власне, про це йшлося під час засідання виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, яке відбулося у четвер, 13 липня.

«Це гарний шанс для виконавців презентувати все ті ж знайомі нам мотиви, але в інакших масштабах», – наголосив міський голова Руслан Марцінків.

Як зазначив заступник міського голови Олександр Левицький, минулого року подібний фестиваль проводився у Львові, але «з тріском провалився».

«Дивіться, щоб у нас від не повторив таку саму долю», – відповів Руслан Мацінків.

Брати участь у фестивалі можуть весільно-ресторанні музиканти та ведучі. Заявка на участь у фестивалі надсилається учасниками до 19 серпня з поміткою «Лабух-ФЕСТ» лише в електронному вигляді на e-mail: uprkult@ukr.net.

Учасники Фестивалю виступатимуть на головній сцені в порядку поданих заявок у трьох номінаціях:

– акустичне виконання (музичний жанр);
– естрадне виконання (музичний жанр);
– кращий ведучий (розмовний жанр).

Переможці нагороджуються призами та дипломами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Франківську презентували індекс сталості розвитку ОГС в Україні. ФОТО

Загрузка...

Comments are closed.