WestNews.com.ua

Гранти “Теплого Міста”: хто переміг на зимовій хвилі. ФОТО

22.10.2020, 13:14  |  Автор:   Люся Грибик

В Івано-Франківську представили переможців зимової хвилі програми “Малі Ґранти Теплого Міста”.

На зустрічі познайомили з переможцями — Романом Малиновським, проєкт “Арґумент кіно”, Олександром Шевченком, проєкт “Підвал-хол для ОСББ “Набережна, 32”, Наталею Гошилик, проєкт “Франківськ очима іноземців”, пише WestNews.

“Проекти зимової хвилі оцінювадись за 7 критеріями, мета – підтримка активних мешканців міста, які хочуть змінити його в різноманітних напрямках. Я приємно здивована, що цього року багато проектів спрямовані на мистецький напрям.Кожної хвилі я дивуюсь, бо з’являються нові чудові проекти, цього разу здивували підлітки, які створюють навчання для підлітків, вони створюють табори на різні типи розвитку навичків”, – розповіла Христина Магас, координатор проекту “Малі Гранти Теплого Міста”.

До слова, на зимову хвилю ґрантової програми, яка тривала з 31 серпня по 30 вересня, подалося 16 проєктів. 17 жовтня відбувся ІІ тур оцінювання проєктів, які увійшли в шорт-лист ґрантового конкурсу. За перемогу в категорії “20 тис. грн” змагалось 7 команд, у “категорії 10 тис. грн” — 2 команди.

“Ми вирішили створили онлайн платформу, щоб зібрати іноземців, які поділяться враженнями про місто, загалом спогадами та своїми фото. Мінімум 30 людей вже надіслали свої відгуки, вони англійською, ми їх перекладаємо та додаємо на сайт. Власне гранти допомогли нам створити сайт і з голос плануємо ще інстаграм акаунт, щоб популяризувати свою ідею”, – поділилась Наталія Гошилик, координатор проекту “Франківськ очима іноземців”

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Івано-Франківську представили призера світового чемпіонату з шашок. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X